تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش خود را با تکمیل فرم زیر به ما بسپارید.

شماره های تماس با ما

شعبه مرکزی ۸۸۱۴۸۰۸۴
شعبه شمال ۲۲۸۵۹۹۵۴
شعبه غرب ۴۴۶۷۵۹۶۱
شعبه شرق ۷۷۲۵۷۵۲۵
شعبه جنوب ۳۳۳۶۶۸۱۰

نمایندگی تخصصی تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش یکی از مواردی است که تاپ امداد انجام می دهد. شرکت بوش به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی در بحث تولید ماشین ظرفشویی سابقه ای عالی و درخشان دارد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی بدن شک ماشین ظرفشویی به یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه تبدیل شده است. همواره در آخر هر مهمانی افرادی مجبور بودند برای کمک به صاحب مهمانی جمع شده و وقت خود را بگذارند تا ظرف ها شسته شود، علاوه بر از بین رفتن زمان، ممکن بود ظرفی نیز شکسته شود که صدمات مالی و جانی را به همراه داشته است. اما حال با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ماشین ظرفشویی این نگرانی برای همیشه پایان یافته است.

ماشین ظرف شویی بوش امکان شستن ظروف را با کمترین میزان مصرف انرژی و آب فراهم می­کند اما یکی از دغدغه ­های اصلی درباره این وسیله پرطرفدار و دوست داشتنی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در هنگام بروز خرابی و مشکل است اگر شما نیز به دنبال تعمیر ظرفشویی بوش در محل و منزل خود توسط نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش هستید با ما همراه باشید.

به عنوان مثال یکی از کارهایی که ما در مرکز تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد انجام می دهیم این است که اگر ظرفشویی نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد، تکنسین های متخصص و مجرب تاپ امداد در تعمیر ظرفشویی بوش آن را تعویض یا تعمیر می کنند تا بتوانید با کمترین هزینه باز هم از ظرفشویی بوش خود استفاده کنید.

گاهی پیش می آید که ظروف به درستی شسته نمی شود. این مورد عوامل مختلفی می تواند داشته باشد و حتی ممکن است شما به تعمیر ظرفشویی بوش خود نیاز نداشته باشید و با تعویض ماده ی شوینده حل شود. اما گاهی خرابی ظرفشویی بوش فراتر از این مسائل است و شما نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش خود دارید. برای مثال این می تواند روشن نشدن ظرفشویی بوش، تخلیه نکردن ظرفشویی بوش و… باشد. در زیر برای مثال فیلمی از تعمیر ظرفشویی بوش زمانی که تخلیه نمی کند را آورده ایم.

مطالعه بیشتر: تعمیر لباسشویی

تعمیر ظرفشویی بوش

اگر دقت کنید امروزه در بیشتر منازل می توانیم ماشین ظرفشویی بوش را ببینیم. شما با استفاده از ماشین ظرفشویی در منزل خود می توانید رفاه بیشتری برای خود به ارمغان بیاورید و مخصوصا بانوان برای راحتی کار خود در منزل می توانند از ماشین ظرفشویی استفاده کنند. اما در صورت به وجود آمدن مشکل در ماشین ظرفشویی بوش همچون تمیز نشستن ظروف و از کار افتادن کامل ماشین ظرف شویی بوش و . . . تاپ امداد ماشین ظرفشویی بوش به کمک شما خواهد آمد.

اگر شما فردی هستید که به دنبال ماشین ظرفشویی بوش و با کیفیت در بازار می باشید اگر در بازار جست و جو کنید به احتمال خیلی زیاد بیشتر افراد ماشین ظرفشویی بوش را به شما پیشنهاد می کنند زیرا کیفیت بالای قطعات و طراحی بی نظیر و شستشوی عالی از ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش می باشند که تعمیر ظرفشویی بوش خود را نیز به راحتی از طریق تاپ امداد انجام دهید.

ماشین ظرفشویی بوش را می توانیم جزو با کیفیت ترین ماشین های ظرفشویی در بین سایر ماشین ها به حساب آوریم. اما باید این را در نظر داشته باشیم که خراب شدن این ها ممکن است سبب شود تا ارزش مادی ماشین ظرفشویی بوش کاهش و از لحاظ دیگر اگر بخواهیم بگوییم ، تعمیر کار ظرفشویی بوش باید تسلط و توجه کافی به تعمیر ظرفشویی داشته باشند تا اثرات سویی بر روی دستگاه شما نگذارند.تاپ مداد در تعمیر ظرفشویی بوش در این میان جزو فعالان این عرصه می باشد.

بروز مشکلاتی این چنینی در ماشین ظرفشویی بوش می تواند به دلایل زیادی رخ بدهد ! از جمله این دلایل می تواند شامل پمپ تخلیه ظرفشویی باشد که دستگاه ماشین ظرفشویی بوش دیگر قادر به تخلیه آبهای کثیف نبوده و ظرفها را تمیز نشده تحویل شما می دهد. و در این میان اگر قفل درب و سوئیچ آن با مشکل رو به رو شوند باز هم ممکن است سبب بروز مشکلات جدی برای ماشین ظرفشویی بوش شما شوند. همچنین احتمال شروع نشدن سیکل شستشو یا مشکلاتی در باز و بسته کردن درب دستگاه نیز وجود دارد.

تاپ امداد هر مشکلی که برای ماشین ظرفشویی شما عزیزان پیش بیاید را در مدت زمان کم و بر اساس استانداردهای بوش به شکلی دقیق ، اصولی و تضمین شده برطرف می کنند و به همین دلیل اگر خرابی و یا مشکلی در قطعه شما پیش بیاید می توانید تاپ امداد را انتخاب کنید تا با حداقل ترین هزینه ها برای شما تعویض قطعات ظرفشویی بوش را انجام دهند و تعمیر ظرفشویی بوش شما را پشتیبانی کند.

معتبرترین مرکز تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

در ادامه برخی از مشکلاتی که نیاز به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش دارد، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است، تا آشنایی بیشتری با این ایرادت احتمالی داشته باشید.

 • ماشین ظرفشویی بوش تخلیه نمی کند (این مورد نیاز به تکنسین متخصص تعمیر ظرفشویی بوش دارد)
 • ماشین ظرفشویی بوش سفیدک می زند
 • عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی بوش
 • سروصدای زیاد ناشی از کار کردن ماشین ظرفشویی بوش
 • عدم پر شدن ماشین ظرفشویی بوش با آب
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

در هر نقطه از تهران که هستید در صورتی که با خطاهای این‌چنینی مواجه شده باشید، می توانید برای تعمیر ظرفشویی بوش خود با ما تماس بگیرید.تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت انجام خدمات به محل شما مراجعه کنند و با ارائه خدمات تخصصی و گارانتی خدمات رضایت شما عزیزان را جلب نمایند.

چرا تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد انتخاب اول مردم است؟

 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • صرف جویی در زمان و هزینه
 • تعمیر ظرفشویی بوش در محل مشتری
 • برخورداری از کارشناسان متخصص
 • ارائه گارانتی خدمات تا 12 ماه

روند تعمیر ظرفشویی بوش خراب شما به سالم

مرحله اول

ابتدا با یکی از  شعبه های تاپ امداد  در تهران تماس حاصل فرمایید .

مرحله دوم

در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا بدون نیاز به تکنسین رفع عیب شود .

مرحله سوم

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ظرفشویی بوش  ) به محل شما اعزام میگردد .

مرحله چهارم

در اکثر موارد تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش شما در همان محل انجام میگردد، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز تاپ امداد حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود.

مرحله پنجم

تمامی خدمات مجموعه تاپ امداد دارای یکسال گارانتی رسمی میباشد و با خیال راحت می توانید از ماکروفر خود اسفاده کنید.

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران شمال : الهیه ، تجریش ، زعفرانیه ، نیاوران ، فرشته ، قیطریه ، کارمرانیه و…

021-22859954   021-22860751

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران شرق : پاسداران ، هروی ، رسالت ، تهرانپارس ، نارمک ، افسریه ، مسعودیه و…

021-77257521   021-77257524

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران غرب : پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهرزیبا ، گیشا ، تهرانسر و…

021-44675961   021-44675817

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران جنوب : راه آهن ، خزانه ، فلاح ، نازی آّباد ، شوش ، بازار تهران ، مولوی و…

021-33366810   021-33783857

اگر یکی از موارد زیر را مشاهده کردید برای تعمیر ظرفشویی بوش خود با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی بوش روشن نمی شود.

 • برای شروع تعمیر ظرفشویی بوش از اتصال دو شاخه ماشین ظرفشویی بوش به برق اطمینان حاصل کنید چون امکان دارد پریز از برق خارج شده باشد.
 • درب را چک کنید که حتما بسته باشد. ممکن است ظرفی مانع بسته شدن درب ماشین ظرفشویی بوش شود.
 • چک کردن واشر دور درب نیز می تواند علت را مشخص کند
 • موتور اصلی ترین قطعه ماشین ظرفشویی بوش است که در صورت خرابی دستگاه از کار خواهد افتاد. علت خرابی موتور می تواند گوناگون باشد.

سروصدا زیاد ظرفشویی بوش

 • گاهی پمپ ماشین ظرفشویی بوش معیوب است که نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش پیدا می کنید.
 • تشخیص تعویض یا تعمیر پمپ با یک مولتی متر امکان پذیر است.
 • تعمیر پمپ در بیشتر موارد امکان پذیر نیست و باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • ظروف داخل ماشین به خوبی چیده نشده است.
 • در صورتی که قابلمه ها ، قاشق و چنگال ها در جای خود قرار نگرفته باشند سر و صدای اضافه از ماشین به گوش خواهد رسید.
 • سعی کنید ظروف را داخل دستگاه با حوصله بچینید.
 • ماشین ظرفشویی بوش تراز نیست. با استفاده از پایه های پایین دستگاه آن را در محل خود تراز کنید

پر نشدن آب در ماشین ظرفشویی بوش

 • عدم تنظیم فشار ورودی آب. فشار آب ورودی می­تواند به علت گرفتگی شیر ورودی باشد.
 • از دیگر دلایل فشار کم آب، خم شدن شلنگ در طول مسیر است.
 • قفل درب ماشین ظرفشویی بوش خراب است که نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش دارید.
 • هر چند ممکن است درب دستگاه بسته شده باشد اما در صورت خرابی قفل درب دستگاه ، فرمان بسته بودن درب به برد برای شروع عملیات شستشو ارسال نمیشود.

نتیجه ی استفاده از تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد

تعمیرگاه ها و سایت های تعمیر ماشین ظرفشویی زیادی وجود دارند که ادعا می کنند که می توانند تعمیر ظرفشویی بوش در محل انجام دهند، اما در واقعیت تکنسین های ماهر کمی در این زمینه وجود دارد. یکی از مزایای تاپ امداد این است که این تکنسین های ماهر را در این کار در اختیار دارد. از دیگر مزایای تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر ظرفشویی بوش توسط تعمیرکار متخصص ظرفشویی بوش باعث دوام بیشتر دستگاه و طول عمر آن می شود.
 •  قطعات استفاده شده همگی اصل می باشند و دارای گارانتی تاپ امداد هستند.
 • از نظر هزینه بهترین قیمت را برای تعمیر ظرفشویی بوش به شما پیشنهاد می دهیم.
 • تجربه ی چندین ساله ی مجموعه به شما بسیار کمک خواهد کرد تا ظرفشویی بوش شما به بهترین نحو ممکن تعمیر شود.

نمایندگی  تعمیر ظرفشویی بوش

تاپ امداد در طی طولانی مدت به صورت تخصصی کار تعمیر ظرفشویی بوش را انجام خواهد داد و  اگر که گارانتی دستگاه ماشین ظرفشویی تمام شود ،متخصصان ما  در تاپ امداد می توانند در کمترین زمان و با حداقل هزینه ممکن مشکلاتی که برای دستگاه شما پیش آمده را رفع می کنند و دستگاهتان را تحویل شما میدهند. حال اگر گارانتی و ضمانتنامه ماشین ظرفشویی بوش شما تمام نشده است، می توانید برای دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده است تماس برقرار کنید تا مشکل شما را حل کنند.

علت بوی بد ماشین ظرفشویی بوش

وقتی که ماشین ظرفشویی بوش شروع به کار کردن می کند تا پایان شستشو،  ممکن است مقداری آب در مخزن‌های کناری ذخیره آب باقی بماند و تخلیه نشود این اتفاق به این سبب رخ می دهد که  مقداری آب در مخزن‌های کناری  این دستگاه ذخیره می شود و بعد از تمام شدن کار ماشین ظرفشویی بوش، حال بخار‌هایی که در داخل دستگاه می باشد به بدنه کناری دستگاه جذب می شود و باعث خشک شدن ظروف می شوند که این آب سبب می شود در مخزن کناری ذخیره می‌شود تا بدنه‌های ماشین ظرفشویی از بین نرود.

حالا اگر شما برای مدت زمان طولانی از دشکاه ماشین ظرف شویی خود استفاده نکنید ، این آبی که در داخل دستگاه است به همراه مواد شوینده باقی میماند و سبب باعث ایجاد بوی بدی در دستگاه می‌شود که نیاز به افرادی مجرب برای انجام امور تعمیر ظرفشویی بوش دارد.

 

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش

حتما دیده اید که ماشین ظرف شویی بوش با علامتی قرمز رنگ نمایان می شود که یکی از ارور های معمول ماشین ظرفشویی بوش زمانی اتفاق می افتد که سیستم ورود و خروج آب دچار اختلال می شود. که در این هنگام اگر سیستم دچار نشتی بشود احتمالا ارور  E15برای شما نمایش داده می شود.

شما از طریق تا امداد می توانید سوالات تعمیر ظرفشویی بوش خود را مطرح کنید تا مشکل پیش آمده برای دستگاهتان حل شود.

برای تعمیر ظرفشویی بوش با تاپ امداد تماس بگیرید

تعمیرکاران بوش تاپ امداد ، از قطعات کاملا اورجینال برند بوش برای تعویض قطعات و تعمیر ظرفشویی بوش شما عزیزان به استفاده خواهند کرد.تکنسین های متخصص تاپ امداد بوش برای سرویس دهی به شما، دوره های تخصصی و حرفه ای تعمیرات حرفه ای ماشین ظرفشویی بوش را سپری کرده اند و وظایف خود را به درستی انجام می دهند.

قیمت تعمیر ظرفشویی بوش معمولا مقرون به صرفه و زیر نظر نهاد های نظارتی مربوطه تعیین شده می باشد و از بابت هزینه پرداختی شما مشکلی نخواهید داشت.

شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکل با تاپ امداد برای تعمیر ظرفشویی خود تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما عزیزان تماس حاصل فرمایید و مطمئن باشید اطلاعات شما به صورت محرمانه خواهد بود.

20 پاسخ
 1. میر
  میر گفته:

  برای تعمیر تخلیه ظرفشویی بوش هم طبق همین استاندارد پیش بریم؟ تاپ امداد این کار رو هم انجام میده؟

  پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   بله طبق همین ویدئو برید درست میشه. اگر هم خودتون نمیتونید یا وقت ندارید خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تاپ امداد براتون انجام میده.

   پاسخ
 2. سجاد صدرایی
  سجاد صدرایی گفته:

  سلام تعمیر ظرفشویی بوش در محل انجام میشه یا برای تعمیر ظرفشویی بوش باید دستگاه رو تعمیرگاه ببرید؟

  پاسخ
 3. ملیکا
  ملیکا گفته:

  متاسفانه ظرفشویی بوش ما اصلا تازگیا خوب تمیز نمیکنه. به نظرتون نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش داریم؟

  پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   برای اینکه علت کار نکردن و مشکل رو متوجه بشیم بهتر است که با یک متخصص تعمیر ظرفشویی بوش د تماس باشید. برای راحتی کار می توانید با یکی از شماره های مندرج در این صفحه تماس بگیرید.

   پاسخ

تعقیب

 1. […] برای مدت طولانی به شما ارائه دهد. طبق گفته تاپ امداد ، تعمیر ظرفشویی بوش ، هر ماه دو بار فیلتر مخزن را تمیز کنید ، بهتر است باور […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تاپ امداد

مجموعه تاپ امداد با داشتن نیروی کار ماهر و بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم منزل توانسته همواره خدمات خود را در بالا ترین درجه کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

راه های ارتباطی

شعبه شمال: ۰۲۱۲۲۸۵۹۹۵۴

شعبه جنوب: ۰۲۱۳۳۳۶۶۸۱۰

شعبه غرب: ۰۲۱۴۴۶۷۵۸۱۷

شعبه شرق: ۰۲۱۷۷۲۵۷۵۲۵