تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش خود را با تکمیل فرم زیر به ما بسپارید.

شماره های تماس با ما

شعبه مرکزی ۸۸۱۴۸۰۸۴
شعبه شمال ۲۲۸۵۹۹۵۴
شعبه غرب ۴۴۶۷۵۹۶۱
شعبه شرق ۷۷۲۵۷۵۲۵
شعبه جنوب ۳۳۳۶۶۸۱۰

نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش نیاز به متخصصین مجرب دارد که تاپ امداد با دارا بودن متخصصینی در این زمینه می تواند شما را یاری کند.در عصر حاضر علاوه بر کیفیت کالای مورد استفاده، خدمات پس از فروش و تعمیر درست وسایل نیز حرف اول را می زنند. تعمیر لباسشویی بوش تاپ امداد با سابقه ی طولانی در امر تعمیر لباسشویی بوش پیش تاز این عرصه می باشد. تاپ امداد سال ها تلاش نموده که با تربیت پرسنل های تحصیل کرده و با تجربه، خدمات با کیفیتی را به هموطنان عزیز ارائه نماید.

در سالهای اخیر تجهیزات لباسشویی های بوش بسیار پیشرفته و دیجیتال شده است. در این راستا، لباسشویی بوش با استفاده از تکنولوژی BLDC توانسته است در پائین آوردن مصرف انرژی در دنیا پیشتاز باشد و دستگاه های ماشین لباسشویی با مصرف A+++ , A++ , A تولید نماید.

تعمیر لباسشویی بوش تاپ امداد، تعمیر لباسشویی بوش به صورت 100 درصد در منزل با 36 ماه ضمانت کتبی و انجام تعمیر کمتر از 2 ساعت پس از تماس مشتری انجام می شود. همچنین تاپ امداد به صورت 24/7 یعنی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشترکین محترم می باشد.

همانطور که پر واضح است یکی از موارد پر کاربرد در خانه های هر ایرانی و یا مورد استفاده در سراسر دنیا ماشین لباسشویی می باشد. شرکت بوش با تولید لباسشویی با کیفیت هم در ایران و هم در هر نقطه دیگر بسیار شهره است. زمانی که از وسیله ای زیاد استفاده شود پس احتمال خرابی آن نیز افزایش می یابد. یکی از موارد پر تماس به تاپ امداد بحث تعمیر لباسشویی بوش می باشد.

مراکز مختلفی برای تعمیر لباسشویی بوش در تهران وجود دارند که شما می توانید به آن ها مراجعه کنید. اما باید توجه داشته باشید که تعمیر لباسشویی بوش بسیار تخصصی می باشد و کار متخصصین مجرب است.

شرکت تعمیراتی تاپ امداد با در اختیار داشتن متخصصینی مجرب در زمینه ی تعمیر لباسشویی بوش می تواند شما را در این مشکل یاری دهد. یکی از ویژگی های ما در تاپ امداد تعمیر لباسشویی بوش در محل می باشد که باید به آن توجه کرد. ما بدون آن که نیاز باشد لباسشویی شما را از خانه خارج کنیم آن را برای شما تعمیر می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم.

تعمیر لباسشویی بوش

معتبرترین مرکز تعمیر لباسشویی بوش در تهران

در ادامه برخی از مشکلاتی که نیاز به عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش دارد، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است،

تا آشنایی بیشتری با این ایرادت احتمالی برای تعمیر لباسشویی بوش داشته باشید.

 • لباسشویی بوش لباس ها را خشک نمی کند.
 • آب داخل مخزن لباسشویی جمع می شود.
 • لاستیک ماشین لباسشویی سیاه شده است.
 • پودر به صورت کامل وارد لباسشویی بوش نمی شود.
 • ماشین لباسشویی بوش صدای زیادی می دهد.
 • لباسشویی بوش لرزش های شدیدی دارد.
 • درب لباسشویی بوش باز نمی شود.

در هر نقطه از تهران که هستید در صورتی که با خطاهای این‌چنینی مواجه شده باشید، می توانید برای تعمیر لباسشویی بوش خود با ما تماس بگیرید.تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت انجام خدمات به محل شما مراجعه کنند و با ارائه خدمات تخصصی و گارانتی خدمات رضایت شما عزیزان را جلب نمایند.

چرا تاپ امداد انتخاب اول مردم برای تعمیر لباسشویی بوش است؟

 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • صرف جویی در زمان و هزینه
 • تعمیر لباسشویی بوش در محل مشتری
 • برخورداری از کارشناسان متخصص
 • ارائه گارانتی خدمات تا 12 ماه

روند تعمیر لباسشویی بوش خراب شما سالم

مرحله اول

ابتدا با یکی از  شعبه های تاپ امداد  در تهران تماس حاصل فرمایید .

مرحله دوم

در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا بدون نیاز به تکنسین رفع عیب شود .

مرحله سوم

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار لباسشویی بوش  ) به محل شما اعزام میگردد .

مرحله چهارم

در اکثر موارد تعمیرات ماشین لباسشویی بوش شما در همان محل انجام میگردد، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز تاپ امداد حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

مرحله پنجم

تمامی خدمات مجموعه تاپ امداد دارای یکسال گارانتی رسمی میباشد و با خیال راحت می توانید از ماکروفر خود اسفاده کنید.

مناطق تحت پوشش تاپ امداد برای تعمیر لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران شمال : الهیه ، تجریش ، زعفرانیه ، نیاوران ، فرشته ، قیطریه ، کارمرانیه و…

021-22859954   021-22860751

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران شرق : پاسداران ، هروی ، رسالت ، تهرانپارس ، نارمک ، افسریه ، مسعودیه و…

021-77257521   021-77257524

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران غرب : پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهرزیبا ، گیشا ، تهرانسر و…

021-44675961   021-44675817

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران جنوب : راه آهن ، خزانه ، فلاح ، نازی آّباد ، شوش ، بازار تهران ، مولوی و…

021-33366810   021-33783857

اگر یکی از موارد زیر را مشاهده کردید برای تعمیر لباسشویی بوش خود با ما تماس بگیرید.

آب داخل مخزن لباسشویی بوش جمع می شود.

این ایراد گاهی در لباسشویی بوش خاموش نیز اتفاق می افتد. ایراد می تواند از سنسور ورودی آب باشد. نام اصلی این قطعه مگنت سونالاید بوده که در بازار به شیر برقی مگنتی شناخته می شود. البته در سری جدید ماشین لباسشویی بوش فناوری متفاوتی استفاده می شود.

لباسشویی بوش لباس ها را خشک نمی کند.

در مواردی آب ماشین لباسشویی تخلیه می شود اما لباس ها خشک نمی شود. به این صورت که عمل چرخش دور تند را انجام نمی دهد. احتمال زیاد موتور دستگاه دور خشک کن را انجام نمی دهد. در مواردی از بین رفتن بالانس لباس ها نیز باعث عدم ورود به مرحله دور خشک کن می شود. مرکز تعمیر لباسشویی بوش تاپ امداد شما را در حل مشکل کمک خواهد کرد.

لباسشویی بوش لرزش های شدیدی دارد

لرزش ماشین لباسشویی بوش در اکثر موارد مربوط به کمک فنرهای لرزه گیر ماشین لباسشویی بوش می باشد. معمولا عمر مفید این کمک فنرها یک دوره ۱۰ ساله بوده و پس از این زمان نیاز به تعویض دارد. البته در مواردی، عدم تعادل دیگ ماشین لباسشویی و خراب بودن پایه های لرزه گیر نیز می تواند باعث بروز این عیب گردد. برای رفع این مورد با مرکز تعمیر لباسشویی بوش تاپ امداد تماس بگیرید.

نشتی آب در لباسشویی بوش

گاه در حین این که لباسشویی بوش کار می کند، مشاهده می شود که آب از لباسشویی بوش به بیرون نشت می کند. در صورت مشاهده ی چنین صحنه ای از لباسشویی بوش خیلی سریع آن را خاموش کنید و زمین را خشک کنید و از یک سطح عایق استفاده کنید. این می تواند علت های مختلفی از جمله سوراخ شدن دیگ، بسته نشدن درست در و… داشته باشد. چیزی که در این مورد اهمیت دارد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از برق گرفتگی می باشد. در صورت مشاهده ی این مورد حتما مشکل را با متخصص تعمیر لباسشویی بوش در میان بگذارید.

بوی بد و سوختگی در لباسشویی بوش

گاه پیش می آید با روشن کردن لباسشویی بوش بوی سوختگی به مشام شما می خورد و در این موقعیت شما به احتمال زیاد نیاز به تعمیر لباسشویی بوش خود دارید. در این مورد احتمالا یکی از اجزای لباسشویی سوخته و نیاز به تعمیر لباسشویی بوش دارید. اگر یکی از قطعات داخلی لباسشویی بوش باشد و شما رعایت نکنید ممکم است تعمیر لباسشویی بوش شما هزینه ی بیشتری را بگیرد.

عدم کارکرد کلیدها و یا تایمر درجه لباسشویی بوش

ابتدا باید قبل از تعمیر لباسشویی بوش خود از فعال نبودن قفل کودک و تصال به برق اطمینان حاصل کنید. اتصالات سیم های لباسشویی بوش ممکن ساده باشند اما هرگز برای تعمیر لباسشویی بوش خودتان دست به کار نشوید. این اتصالات کاملا حرفه ای و پیچیده است.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش چقدر می باشد؟

تاپ امداد تمام تلاش خود را انجام می دهد تا هزینه ی تعمیر لباسشویی بوش شما به حداقل برسد. از عواملی که باعث افزایش هزینه ی تعمیر می شود می توان به تعویض قطعه اشاره کرد. متخصصین تاپ امداد حداکثر تلاش خود را می کنند تا قطعه تعویض نشود و همان تعمیر شود. مگر در صورتی که قطعه کاملا سوخته باشد که نتوان آن را تعویض کرد.

6 پاسخ
 1. عسل
  عسل گفته:

  لباسشویی من خراب شده بود و گروه شما با کمترین هزینه اونو تعمیر کرد. واقعا ممنون ازتون

  پاسخ
 2. صدرا
  صدرا گفته:

  مدتی میشه لباسشویی لباس هارو پاره میکنه. هرچی نگاه کردیم چیزی متوجه نشدیم. شما در تعمیر لباسشویی بوش میدونید علتش چیه؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تاپ امداد

مجموعه تاپ امداد با داشتن نیروی کار ماهر و بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم منزل توانسته همواره خدمات خود را در بالا ترین درجه کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

راه های ارتباطی

شعبه شمال: ۰۲۱۲۲۸۵۹۹۵۴

شعبه جنوب: ۰۲۱۳۳۳۶۶۸۱۰

شعبه غرب: ۰۲۱۴۴۶۷۵۸۱۷

شعبه شرق: ۰۲۱۷۷۲۵۷۵۲۵