وبلاگ - آخرین اخبار
تعمیر خنک کنندگی یخچال

در بحث تعمیر خنک کنندگی یخچال ابتدا، ترموستات و دریچه ها را بررسی کنید (عکس ۱). گاهی اوقات پیش می آید که ناخودآگاه دستتان میخورد و درجه عوض می شود. اطمینان حاصل کنید که آن را به سمت پایین رد نشده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که دریچه های داخل یخچال فریزر و ساید بای ساید توسط ظروف مواد غذایی مسدود نشده اند، این دریچه ها جریان هوای سرد را تأمین می کنند.این نکته در بحث تعمیر خنک کنندگی ساید بای ساید نیز مفید است.

دوم، کویل ها را تمیز کنید (عکس ۲). به منظور ایجاد محیط مناسب یخچال و فریزر یخچال، هوا باید به راحتی از طریق سیم پیچ های کندانسور جریان یابد. در بیشتر یخچال های قدیمی، این کویل ها در قسمت عقب قرار دارند. جعبه های غلات در بالای یخچال یا کیسه های مواد غذایی که در پشت آن قرار دارد می تواند جریان هوای مورد نیاز را کاهش دهد. بیشتر یخچال های جدیدتر دارای کویل هایی در زیر هستند که می توانند توسط زباله مسدود شده و با گرد و غبار وصل شوند. حتی اگر یخچال شما خوب کار می کند، شما باید از مشبک جلو را بیرون بکشید و هر سال کویل ها را برای کارایی کارآمد تمیز کنید. این کار را هر شش ماه یک بار انجام دهید.

سوم ، فن خازن را آزاد کنید (عکس ۱۳). کویل های پشت یخچال با گرم شدن جریان هوا خود را ایجاد می کنند. مدل هایی که کویل های زیر آن وجود دارد، فن دارند تا هوا را از طریق آنها فشار دهند. گرد و غبار می تواند فن را کند کند. بندهای کاغذ یا سطل آشغال دیگر می توانند آن را متوقف کنند.


صفحه مدار خراب یخچال و فریزر را تشخیص و جایگزین کنید

اگر یخچال و فریزر شما غذای سرد را حفظ نمی کند، علت این امر می تواند یک مدار سوخته یا رله برد مدار چسبنده باشد. قبل از تماس با خدمات تعمیر، این ترفند را امتحان کنید. یخچال را از آن جدا کرده و بیرون بکشید. تمام صفحه های فلزی یا پانل های دسترسی به مقوا را در قسمت پشتی برداشته و به دنبال صفحه مدار باشید. تابلوی علائم سوختگی را بررسی کنید. در صورت مشاهده هر نوع، آن را جایگزین کنید.

اگر صفحه خوب به نظر می رسد، بزرگترین رله را روی تخته قرار دهید (به دنبال بزرگترین جعبه پلاستیکی مستطیل شکل). سپس یخچال را وصل کنید (سیم را لمس نکنید!). به آرامی روی رله کمپرسور ضربه بزنید تا مخاطبین الکتریکی داخل آن قرار گیرند. اگر یخچال شروع به کار کرد، به یک مدار مدار جدید نیاز دارید.

مطالعه بیشتر: تنظیم دمای یخچال فریزر و ساید بای ساید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تاپ امداد

مجموعه تاپ امداد با داشتن نیروی کار ماهر و بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم منزل توانسته همواره خدمات خود را در بالا ترین درجه کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

راه های ارتباطی

شعبه شمال: ۰۲۱۲۲۸۵۹۹۵۴

شعبه جنوب: ۰۲۱۳۳۳۶۶۸۱۰

شعبه غرب: ۰۲۱۴۴۶۷۵۸۱۷

شعبه شرق: ۰۲۱۷۷۲۵۷۵۲۵

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]