تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی خود را با تکمیل فرم زیر به ما بسپارید.

شماره های تماس با ما

شعبه مرکزی ۸۸۱۴۸۰۸۴
شعبه شمال ۲۲۸۵۹۹۵۴
شعبه غرب ۴۴۶۷۵۹۶۱
شعبه شرق ۷۷۲۵۷۵۲۵
شعبه جنوب ۳۳۳۶۶۸۱۰

نمایندگی تخصصی تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی یکی از ده ها خدمات تعمیر لوازم خانگی تاپ امداد می باشد. جاروبرقی از جمله وسایل داخل خانه است که کم به سراغ آن می رویم ولی اگر در همین تعداد کم که به سراغ آن می رویم خراب باشد حسابی اعصاب شما را بهم خواهد ریخت.

تصور کنید قبل یا بعد از یک مهمونی این اتفاق بیافتد یا در حین کار کردن و در اوج کار جاروبرقی شما دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر جاروبرقی داشته باشد. چه خواهید کرد؟

قطعا استفاده ی درست از جاروبرقی و سرویس کردن به موقع آن می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. ولی اگر هم چنین اتفاقی افتاد و شما نیاز به تعمیر جاروبرقی داشتید اصلا جای نگرانی نیست زیرا که متخصصین تاپ امداد در هر ساعت از شبانه روز آماده ی رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی (ازجمله تعمیر جاروبرقی بوش، ال جی و …)  شما هستند.

با تماس تلفنی با تاپ امداد می توانید مشکل خود را بیان کنید و راه حل هایی برای شما بیان می شود تا بدون پرداخت هزینه ای جاروبرقی خود را تعمیر کنید، اگر هم جارو برقی نیاز به یک متخصص داشت در کمترین زمان تکنسین مورد نظر را به محل اعزام خواهیم کرد.

از جمله مشکلاتی که برای جاروبرقی پیش می آید میتوان به ضعیف شدن مکش، روشن خاموش شدن های پی در پی، از کار افتادن موتور و …. تعمیر جاروبرقی امری ضروری است.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تاپ امداد با بهترین و قابل اعتمادترین گزینه ها برای سرویس و تعمیر جاروبرقی (ازجمله تعمیر جاروبرقی بوش، ال جی و …) شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه و گارانتی خدمات ارائه شده در تعمیرجاروبرقی ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر جاروبرقی شما هستیم.

مهم نیست که جارو برقی شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل ها را تعمیر (ازجمله تعمیر جاروبرقی بوش، ال جی و …)  می کنیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا اقدام به برطرف نمودن مشکل شما نمایند.

ما در ادامه به برخی از سوالات شما در زمینه ی تعمیر جاروبرقی پاسخ داده ایم تا بتوانیم شما را سریعتر در تعمیر جاروبرقی یاری کنیم.

مطالعه بیشتر: تعمیر جاروشارژی

تعمیر جاروبرقی

سوال هایی که باید قبل از تماس به تعمیر جاروبرقی تاپ امداد از خود بپرسید

به خاطر داشته باشید برای راحتی کار خود و سرعت عمل زیاد می توانید قبل از تماس با تعمیر جاروبرقی تاپ امداد، سوال هایی را از خود بپرسید بعد از آن با ما تماس بگیرید. جاروبرقی روشن نمی شود؟ جاروبرقی بعد از روشن شدن خاموش می شود؟ آیا موتور و مکنده ی جاروبرقی خوب کار نمی کند؟ آیا مکش جاروبرقی از کار افتاده است؟ بعد از کار کردن جاروبرقی، جاروبرقی بوی سوختگی می دهد؟

آیا دکمه ی جاروبرقی خراب شده است؟ سر و صدای بیش از حد جاروبرقی آسایش دیگران را بهم می زند؟ سیم جاروبرقی بعد از کار جمع نمی شود؟ بلبرینگ های جاروبرقی دچار مشکل شده است؟ جاروبرقی بعد از روشن شدن جرقه می زند؟

کافی است خود موارد زیر را بررسی کنید برای اطمینان بیشتر:

اولین موردی که باید بررسی شود این است که آیا جاروبرقی شما به برق متصل است یا خیر. قاعدتا اگر برق جریان نداشته باشد جاروبرقی نیز کار نخواهد کرد. راحت ترین کار بررسی برق با تست کننده های مدار است، اما ممکن است شما آن را در منزل نداشته باشید بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که از یک لامپ یا یک وسیله ی برقی که مطمئن هستید سالم است استفاده کنید. در این مورد جاروبرقی شما سالم است و نیازی به تعمیر جاروبرقی نیست.

عامل بعدی که باید بررسی شود دماست. جاروبرقی های امروزی سنسوری دارند که با افزایش دما به طور اتوماتیک جاروبرقی را خاموش می کنند. آسان ترین راه برای جلوگیری از تعمیر جاروبرقی و تشخیص این موضوع این است که دفترچه راهنما را مطالعه کنید اما می توانید 20 دقیقه صبر کنید و بعد از آن جاروبرقی را روشن کنید. با این کار دما کاهش پیدا کرده و جاروبرقی می تواند روشن بماند.

اگر باز هم جاروبرقی روشن نشد و یا در دفترچه راهنمای جاروبرقی مشاهده کردید که جاروبرقی شما این سنسور را ندارد باید موارد دیگر را بررسی کنید.

بری بحث مکش یکی از علت های کاهش مکش جاروبرقی این است که آشغال ها درون کیسه تجمع کرده باشند و باعث مکش شده باشند پس در ابتدا باید آشغال ها را بررسی کنید و کیسه را در صورت پر بودن خالی یا جایگزین کنید. بسیار مراغب باشید در صورت خالی نکردن کیسه ی جاروبرقی احتمال سوختن و نیاز به تعمیر جاروبرقی افزایش پیدا خواهد کرد.

از کار های دیگ نیز که باید انجام داد تمیز کردن لوله ی جاروبرقی است. ممکن است لوله ی جاروبرقی دچار انسداد شده باشد. گاهی نیز پیش می آید که لوله ی جاروبرقی سوراخ شده است و باعث افت مکش شده است.

یکی دیگر از مسائلی که باید آن را در تعمیر جاروبرقی بررسی کنید این است که تسمه ی جاروبرقی سالم باشد. گاهی با پاره شدن یا شل شدن جاروبرقی، مکش جاروبرقی از دست می رود.

مساله بعدی در تعمیر جاروبرقی که حتما باید بررسی شود این است که غلتک های جاروبرقی سالم باشد. در صورتی که یاتاقان ها و غلتک خوب نچرخد باید آن را بررسی کرد و روغن کاری کرد. جالب است بدانید در مدل های قدیمی تر جاروبرقی این غلتک ها از جنس چوب ساخته می شدند و به مرور زمان جای خود را به پلاستیک دادند.

در زمان کار جاروبرقی چک کنید که غلتک در حال چرخش است. حال چگونه؟ یک راه این است که جاروبرقی را روشن کنید و به زیر آن نگاه کنید. مراقب باشید که از دست زدن مستقیم به آن خودداری کنید. دوباره خاموش کرده و بررسی مجدد انجام دهید. پیشنهاد می کنیم کار را به متخخصان تعمیر جاروبرقی تاپ امداد بسپارید.

موضوع بعدی که بسیار مهم است بررسی موتور جاروبرقی می باشد. هیچ کس حاضر نیست موتور اصل جاروبرقی خود را با یک موتور دیگر تعویض کند از همین رو دوست دارند تا حد انکان همان را تعمیر کنند و در جاروبرقی قرار دهند.

برای راهنمایی بیشتر کلیک کنید: تعمیر جاروبرقی بوش

۱)لوله جاروبرقی تمیز است اما مکش بسیار کم می باشد چه کنیم؟

مکش نداشتن جاروبرقی یعنی این که هوا جریان پیدا نمی کند. پس باید نقاطی را بررسی کنید که با این مساله درگیرند مانند پاکت، فیلترها و برس جاروبرقی. شما باید دقیقا قسمتی که لوله ی جاروبرقی با فرش در تماس می باشد را چک کنید. در اکثر جاروبرقی ها این چک کردن بسیار ساده است. تنها چیزی که نیاز دارید یک پیچ گوشتی است که با آن پیچ ها را باز کنید و ببینید داخل آن چه خبر است. در صورت جمع شدن آشغال می توانید آن را به راحتی تمیز کنید. اگر تمام مسائلی که ما گفتیم را بررسی کردید می تواند ایراد از موتور جاروبرقی باشد که بحث پیچیده می شود و شما نیاز به تعمیر تخصصی جاروبرقی خود دارید.

۲) مکش انقدر زیاد است که نمی توان آن را حرکت داد.

تنضیمات مکش به هم خورده است. آن را مجددا تنظیم کنید و آن را در درجه های کمتری قرار دهید.

۳) جاروبرقی به طور ناگهانی خاموش می شود علت چیست؟

می تواند مشکل جاروبرقی شما از سیم کشی آن باشد. این چیزی نیست که شما به تنهایی از پس آن بر بیایید. پس پیشنهاد می کنم هرچه سریعتر با تعمیرات تخصصی جاروبرقی تاپ امداد تماس بگیرید.

۴) جاروبرقی ایستاده است اما در جای خود نمی ایستد.

شما نیاز به لوازم یدکی جایگزین دارید که ما می توانیم به راحتی آن را برای شما تعویض کنیم.

۵) دکمه ی جاروبرقی گیر کرده و خاموش نمی شود.

به راحتی جاروبرقی را از پریز بکشید تا خاموش شود. سپس با خیال آسوده دکمه را بررسی کنید.

۶) صدای موتور جاروبرقی بسیار زیاد است.

به احتمال زیاد چیزی در آن گیر کرده است. با خودکار میتوانید آن جسم بزرگ خارجی را از جاروبرقی خود خارج کنید.

۷) وقتی جاروبرقی به برق متصل است از سمت پریز جرقه هایی زده می شود.

یک اتصال کوتاه رخ داده که باید سریع آن را از برق بکشید و تعمیر کنید تا قبل از اینکه باعث آتش سوزی نشده است.

۸)جاروبرقی روشن نمی ماند.

سوکت و دوشاخه را بررسی کنید. اکثرا مشکل از آن جاست.

تعمیر جاروبرقی شامل انواع برندها

سامسونگ ، بوش ، الجی ، دوو ، اسنوا ، کنوود ، هاردستون ، پاناسونیک ، بکو ، جنرال الکتریک ، آدمیرال ، ناسیونال

ما در ادامه به برخی از سوالات شما در زمینه ی تعمیر جاروبرقی پاسخ داده ایم تا بتوانیم شما را سریعتر در تعمیر جاروبرقی یاری کنیم.

سوال: جارو برقی روشن نمی شود.

علت اول: پریز برق ندارد.

رفع عیب: برای مشاهده ی اینکه آیا پیریز برق دارد یا خیر بهترین کار استفاده از فازمتر است. اگر مشکل از پریز برق است آن را رفع نمایید .

علت دوم: دوشاخه جاروبرقی و یا سیم رابط معیوب باشد .

رفع عیب: برای تعمیر جاروبرقی ابتدا باید بدنه ی جاروبرقی را باز کرده و به وسیله ی ولت متر از رسیدن برق به سیم جمع کن اطمینان حاصل کنید. برای این آزمایش برای تعمیر جاروبرقی باید اول دوشاخه را وارد پریز کنیم. در این آزمایش چون برق داخل دستگاه جریان دارد باید موارد ایمنی را رعایت کرد.

البته می توان بدون برق نیز این آزمایش را انجام داد که در این مورد نیاز به یک اهم متر دارید. اهم متر باید عددی خیلی نزدیک به صفر را نشان دهد. در این آزمایش اگر مشکل از سیم رابط یا دوشاخه باشد ، ابتدا دوشاخه را بر رسی نمایید و سپس نسبت به تعویض سیم رابط اقدام کنید.

علت سوم: عیب از سیم جمع کن است.

رفع عیب: در اکثر موارد اینگونه دیده می شود که برق وارد سیم جمع کن شده ولی به سبب عدم اتصال شاخک های سیم جمع کن به حلقه های گردان قرقره ، فاز یا نول و گاهی هر دو وارد دستگاه نمی شوند ودر نتیجه جارو روشن نمی شود.

جهت رفع عیب کافی است شاخک ها را کمی به حالت عمود نزدیک نموده ، سپس قرقره را بر روی آن ها قرار دهیم. در نتیجه این عمل حلقه های گردان برشاخک ها فشار وارد نموده و آن ها را به طرف پایین می راند. حالت فنری شاخک ها، ارتباط بین آن ها و حلقه های گردان را من بعد ایجاد خواهد نمود. تعمیر جاروبرقی تاپ امداد می تواند شما را در حل این مشکل کمک کند.

علت چهارم: کلید قطع و وصل خراب است

رفع عیب: جارو را از برق جدا کرده و به وسیله اهم متر کلید را تست کنید. اگر کلید روشن باشد عقربه عدد صفر و در حالت خاموش کلید عقربه بی نهایت را نشان خواهد داد. در غیر این صورت کلید را تعویض نمایید.

علت پنجم: رله سوخته است.

رفع عیب: در جارو هایی که مجهز به رله هستند تا مدار رله بسته نشود و کلید قدرت آن متصل نشود ، جارو روشن نمی شود برای تست رله بهترین روش آنست که سیم های متصل شده به کلید روی دسته جارو را ابتدا به وسیله اهم متر چک نمایید. سپس کلید روی دسته و در صورت سالم بودن آن ها خود رله را عملا” آز مایش می کنیم جارو را به برق متصل نموده و با یک پیچ گوشتی دسته عایق کلید قدرت رله را بندید.

اگر جارو روشن نشد،عیب از رله نیست، اما اگر جارو روشن شد سیم های رابط رله و یا ساختمان داخلی اش آسیب دیده است. بهتر است برای آسودگی خاطر بیشتر به تعمیر جاروبرقی تاپ امداد تماس بگیرید.

علت ششم: مدار سری موتور قطع است.

رفع عیب: همانگونه که در مبحث موتور های یونیورسال آورده شده مدار این موتور ها کاملا” سری است. اگر ارتباط یکی از اجزاء با سائرین قطع شود موتور روشن نخواهد شد. مثلا” اگر به سبب خرابی یکی از فنر ها ، زغال مربوطه به کلکتور نچسبد مدار سری موتور قطع است.

اگر موتور را مستقلا” به برق زده اید و روشن نشده ، آن را از برق جدا نموده و بوسیله اهم متر ارتباط یک یک اجزاء را به سائرین مورد بر رسی قرار دهید و اگر در ارتباط کلی آن ها قطع شدگی دیده شود ، مورد معیوب را در تعمیر جاروبرقی رفع نمایید تا جارو روشن شود.

علت هفتم: موتور به کلی سوخته است.

رفع عیب: اگر موتور به کلی سوخته باشد در حالت اتصال مستقیم برق به آن روشن نخواهد شد زیرا بسیاری از پیچک های آرمیچر و همچنین پیچک های قطب ها کاملا” سوخته اند. سوختن کامل موتور معمولا” پس از مرحله نیم سوز شدن است. معمولا” موتور ها در حالت نیم سوز مدتی به کار ادامه می دهند تا اینکه پیچک های بیشتری آسیب خواهند دید و ارتباط سری اجزاء موتور کاملا” قطع می شود.

سوال: موتور روشن می شود اما قدرت چندانی ندارد .

علت اول: کلکتور کثیف شده است.

رفع عیب: در راستای تعمیر جاروبرقی برای اینکه کلکتور را بتوان به خوبی تمیز کرد می توان از تینر های فرار قوی یا بنزین که قابلیت فراری دارد استفاده کرد. به هیچ عنوان برای تمیز کردن کلکتور از سمباده استفاده نکنید برای اینکه ممکن است ذرات مسی ساییده شده بین شیار تیغه ها قرار بگیرد و سبب اتصال آن ها به هم شود که باعث سوختن آرمیچر می شود.

رفع عیب: در تعمیر جاروبرقی جهت تمیز نمودن کلکتور بهترین روش استفاده از تینر های فرار قوی و یا بنزین است. توصیه می گردد برای تمیز کردن کلکتور از سمباده استفاده نکنید زیرا ممکن است ذرات مسی ساییده شده مابین شیار تیغه ها قرار گرفته و سبب اتصال آن ها به یکدیگر شود که در نتیجه آرمیچر خواهد سوخت.

به هنگام شستشوی آرمیچر با مسواک و مواد فرار ، آرمیچر را به گونه ای در دست بگیرید که کلکتور بر روی زمین قرار گرفته و محور آرمیچر به طرف بالا باشد. چون ریختن مواد پاک کننده روی سیم پیچ ها به آن ها آسیب می رساند به همین سبب می بایست سیم پیچ ها نسبت به کلکتور در سطح بالاتری قرار داشته باشند.

علت دوم: زغال خراب است.

رفع عیب: اکثرا پس از تعویض زغال و تعمیر جاروبرقی قدرت موتور کاهش می یابد و علت آن است که قبل از جاگذاری زغال جدید، سطحی از زغال که می بایست در تماس با کلکتور باشد به حالت حلال در نیامده و چون به هنگام سایش شکل حلال بخود گرفته سبب کثیف شدن کلکتور شده . بنابر این قبل از جازدن زغال جدید اجبارا می بایست حالت حلال را در سطح تماس زغال ها با کلکتور ایجاد نمود.

اگر اشتباها در جهت خلاف بگردش در آمده ، کلکتور سطح زغال را از بین می برد و در گردش مجدد حتی در جهت درست از آنجایی که نیاز است حالت حلالی زغال اصلاح شود،مدتی طول خواهد کشید تا جرقه های بین زغال و کلکتور از بین رفته و موتور بقدرت نامی خود دست یابد.

علت سوم: خرابی یاطاقان ها

رفع عیب: آرمیچر بکمک یاطاقان ها قادر خواهد بود که براحتی بچرخد و اگر بلبرینگ ها یا بوش ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش دچار مشکل می شود. (اگر یاطاقان ها خراب شوند آرمیچر در حال چرخش با کفشک های قطب در گیر شده و صدای ناهنجاری را بوجود می آورد).

می توان با رویت سایش هسته فلزی آرمیچر که در نتیجه در گیری آرمیچر و کفشک های قطب است به شکل یاطاقان ها پی برد و بلافاصله نسبت به عیب اقدام نمود. یکی از خدمات تعمیر جاروبرقی تاپ امداد تعویض قطعات می باشد.

علت چهارم: نیم سوز بودن موتور

رفع عیب: یک موتور نیم سوز قدرت زیادی نداشته و بلافاصله داغ می کند. تشخیص سوختگی و یا عیب در آرمیچر و بالشتک ها در قسمت های موتور های یونیورسال کاملا” آورده شده است.

موتور نیم سوز شده را می توان بدون باز نمودن جاروبرقی با اندازه گیری جریان مصرفی دستگاه تشخیص داد. این فرایند در تعمیر جاروبرقی را خود شما نیز می توانید انجام دهید. جریان مصرفی یک موتور نیم سوز شده معمولا یا چندین برابر جریان نامی دستگاه است و یا جریان مصرفی بسیار ناچیزی می کشد.

سوال: مکش جاروبرقی ضعیف است.

علت اول: مشکل از ضعیف بودن موتور است. اگر این علت باشد باید سریع به یک متخصص تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید.

علت دوم: کیسه زباله پر شده است.

رفع عیب: کیسه را تخلیه نموده و اگر از نوع پارچه ای است در فواصل زمانی معین آن را بشویید تا ذرات غبار از منفذ های پارچه خارج گردند.

علت سوم: لوله های رابط مسدود و یا سوراخ شده.

رفع عیب: حتما لوله را به خوبی بررسی کنید تا مطمئن شوید سوراخی در آن نیست یا مسدود نشده باشد. اگر جسمی داخل آن گیر کرده است آن را خارج کنید و همواره قبل از روشن نمودن جاروبرقی از مسدود نبودن لوله ها مطمئن باشید.

علت چهارم: فیلتر بیش از حد کثیف است.

رفع عیب: نقش و اهمیت فیلتر ها قبلا هم مطرح شده است پس لازم است حتما تمیزی فیلتر ها چک شود. در صورت بررسی نکردن فیلتر ها ممکن است به مرور زمان تاثیر بد روی جاروبرقی بگذارد و نیاز به تعمیر جاروبرقی پیدا کنید.

چرا تاپ امداد انتخاب اول مردم برای تعمیر جاروبرقی است؟

 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • صرف جویی در زمان و هزینه
 • تعمیر جاروبرقی در محل مشتری
 • برخورداری از کارشناسان متخصص
 • ارائه گارانتی خدمات تا 12 ماه

روند تعمیر جاروبرقی خراب شما به یک جاروبرقی سالم

مرحله اول

ابتدا با یکی از  شعبه های تاپ امداد  در تهران تماس حاصل فرمایید .

مرحله دوم

در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا بدون نیاز به تکنسین رفع عیب شود .

مرحله سوم

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی  ) به محل شما اعزام میگردد .

مرحله چهارم

در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی شما در همان محل انجام میگردد، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز تاپ امداد حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود.

مرحله پنجم

تمامی خدمات مجموعه تاپ امداد دارای یکسال گارانتی رسمی میباشد و با خیال راحت می توانید از ماکروفر خود اسفاده کنید.

مناطق تحت پوشش تاپ امداد برای تعمیر جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تهران شمال : الهیه ، تجریش ، زعفرانیه ، نیاوران ، فرشته ، قیطریه ، کارمرانیه و…

021-22859954   021-22860751

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تهران شرق : پاسداران ، هروی ، رسالت ، تهرانپارس ، نارمک ، افسریه ، مسعودیه و…

021-77257521   021-77257524

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تهران غرب : پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهرزیبا ، گیشا ، تهرانسر و…

021-44675961   021-44675817

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تهران جنوب : راه آهن ، خزانه ، فلاح ، نازی آّباد ، شوش ، بازار تهران ، مولوی و…

021-33366810   021-33783857

19 پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   بله البته. تمام قطعات به کار رفته برای تعمیر جاروبرقی اورجینال هستند و دارای گارانتی تاپ امداد هستند.

   پاسخ
 1. جلال
  جلال گفته:

  تعمیر جاروبرقی برای انواع جاروبرقی هست یا نوع خاصی؟
  من دو تا جاربرقی با مارک های مختلف دارم میخواستم بدونم جفتش رو می تونید تعمیر کنید؟

  پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   بله شرکت تاپ امداد تعمیر انواع جاروبرقی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

   پاسخ
 2. زهرا خانلری
  زهرا خانلری گفته:

  با سلام تعمیر جاروبرقی چه برندهایی رو انجام میدین؟
  و اینکه تعمیر جاروبرقی چه مدت طول میکشه؟

  پاسخ
 3. مهسا
  مهسا گفته:

  جاروبرقی ما وقتی روشن میکردیم صداش خیلی بیشتر از حد معمول بود. گروه تعمیر جاروبرقی شما در کمترین زمان مشکل را حل کرد. تشکر واقعا

  پاسخ
 4. مرضیه
  مرضیه گفته:

  سلام وقتتون بخیر. ما برای تعمیر جاروبرقی به جاهای زیادی زنگ زدیم اما هر تکنسینی اومد نتونست تعمیرش کنه. قسمت موتورش یه قطعه اش سوخته که گویا نیاز داره اون قطعه جایگزین بشه. جاروبرقی اصل هستش و خیلی ازش راضی هستم. میتونید تعمیر جاروبرقی را با این ویژگی انجام هید؟

  پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   شرکت تعمیر لوازم خانگی تاپ امداد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر جاروبرقی شما را بر عهده بگیرد. حتی اگر قطعه ای از جاروبرقی نیاز به تعویض داشته باشد آن را با قطعه ای اورجینال تعویض خواهیم کرد پس از بابت تعمیر جاروبرقی خود خیالتان راحت باشد.

   پاسخ
 5. رضا جبیره
  رضا جبیره گفته:

  با سلام تعمیر جاروبرقی برای چه برندهایی انجام میدین؟
  برای تعمیر جاروبرقی از قطعات اورجینال استفاده میکنید یا فیک هستن؟
  هزینه تعمیر جاروبرقی بوش چقدره؟

  پاسخ
  • پوریا صادقلو
   پوریا صادقلو گفته:

   گروه تاپ امداد تعمیر جاروبرقی انواع برند های جهان را انجام می دهد. تمام قطعات مورد استفاده در تعمیر جاروبرقی اورجینال هستند. برای تعمیر جاروبرقی بوش بنا به مشکلی که جاروبرقی شما دارد هزینه تعیین می گردد.

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تاپ امداد

مجموعه تاپ امداد با داشتن نیروی کار ماهر و بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات لوازم منزل توانسته همواره خدمات خود را در بالا ترین درجه کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

راه های ارتباطی

شعبه شمال: ۰۲۱۲۲۸۵۹۹۵۴

شعبه جنوب: ۰۲۱۳۳۳۶۶۸۱۰

شعبه غرب: ۰۲۱۴۴۶۷۵۸۱۷

شعبه شرق: ۰۲۱۷۷۲۵۷۵۲۵